کشاورزی هوشمند

جمعیت جهان روز به روز درحال گسترش است و به همین علت نیاز به رشد پایدار در تولید محصولات کشاورزی بیش از پیش احساس می شود. کشاورزی هوشمند و فناوری اینترنت اشیا در زمینه رشد تولید ، بالا بردن کیفیت محصولات و همچنین کاهش مصرف انرژی در تولید محصولات کشاورزی، می توانند بسیار کاربردی و نتیجه بخش باشند. شرکت بهین مبتکران ایده که در زمینه گلخانه های هوشمند و بهره گیری از فناوری اینترنت اشیا گامهای مهمی برداشته است، برای آشنایی کشاورزان با مبحث کشاورزی هوشمند بخش ویژه ای را در وب سایت خود راه اندازی نموده است و آمادگی اجرای پروژه های کشاورزی هوشمند را دارد. برای آشنایی بیشتر با کشاورزی هوشمند با ما همراه شوید.

بر اساس پیش بینی سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد (فائو) انتظار می رود که جکعیت جهان در سال 2050 به 10 میلیارد نفر برسد. بدبن ترتیب روز به روز بر دامنه بازار کشاورزی افزوده می شود و می بایست بین عرضه و تقاضا تعادل برقرار شود. از طرفی کمبود منابع طبیعی و هم سبب می شود که به دنبال راه حل هایی جدید و فناورانه برای برآوردن نیازهای امروز و آینده باشیم.

راه حلی به نام کشاورزی هوشمند

کشاورزی هوشمند راه حلی است که با آن میتوان به بهره وری بسیار بالا در تولیدات کشاورزی چه از نظر کمیت و چه از نظر کیفیت رسید. با توجه به نیازهای آینده و چالش هایی که در حال حاضر در صنعت کشاورزی موجود هستند، می بایست از فناوری هایی همچون اینترنت اشیا در کشاورزی استفاده شود. شرکت بهین مبتکران ایده با درک عمیقی که از بازار کشاورزی از مرحله تولید محصول تا ارائه به بازار دارد، و همچنین تخصص کارشناسان این شرکت در زمینه اینترنت اشیاء ، آماده ارائه مشاوره به کشاورزان گرامی در زمینه هوشمند سازی مزارع و گلخانه ها است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کشاورزی هوشمند می توانید این صفحه را مطالعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.