بهین مبتکران ایده - اولین کتاب فارسی اینترنت اشیا

اولین کتاب فارسی اینترنت اشیا

کتاب الکترونیکی فارسی اینترنت اشیا

کتاب فارسی اینترنت اشیا

کتاب فارسی اینترنت اشیا

اولین کتاب اینترنت اشیا به زبان فارسی ترجمه شد. “هر جا گشتم نبود! “. این جواب گشت و گذارهای مختلف دوستداران اینترنت اشیا در کتابفروشی های آنلاین و مغاره های سطح شهر بود که به دنبال یک کتاب یا کتابچه بودند که این مطالب پراکنده در وب فارسی رو یکجا در کنارهم ببیند و به سوالات اولیه و مبانی این تکنولوژی نوظهور پاسخ دهد. به همت کارشناسان و مترجمان حرفه ای شرکت بهین ایده مبتکر، مفتخر هستیم اعلام کنیم اولین کتاب یا بهتر است بگوییم Booklet در خصوص اینترنت اشیا با عنوان “اینترنت اشیا چیست” نوشته جان برونر و مایک لوکیدز و ترجمه مهدی امساکی آماده شده است و در قالب فایل pdf قابل دانلود است.

برای تهیه اولین کتاب فارسی اینترنت اشیا می توانید از طریق لینک خرید زیر اقدام کنید.

75,000 ریال – خرید

نگاهی گذرا به تاریخچه و آینده فناوری نو ظهور

چکیده

در دنیای نو آوری ، هر روز واژه های > LACدیدی ساخته و مت%Aħول می شود. در میان این واژه ها ممکن است اینترنت اشیا به گوش شما خورده باشد اما معنای آن را ندانید . هدف این کتاب فارسی اینترنت اشیا این است که شما را بیشتر با مقوله اینترنت اشیا آشنا سازد.

اینترنت اشیا مفهومی جدید و فن آوری مدرنی است که در آن به همه موجودات و اشیا یک شناسه اینترنتی یا IP تعلق می گیرد که داده های لازم را برای شبکه مربوطه ارسال می کند و این داده ها توسط ابزارهای مختلف از قبیل گوشی های تلفن همراه و کامپیوتر و تبلت قابل دریافت هستند. به این ترتیب هر چیز به تنهائی توسط سیستم تعبیه شده قابل شناسائی است و می تواند با شبکه های اینترنتی تعامل داشته باشد.

بوسیله این فن آوری همه وسایل قابلیت هوشمند شدن را پیدا می کنند که موجب می شود بسیاری از خدمات مورد نیاز انسان به صورت خودکار ارائه شود.  با این ایده مدرن موانع موجود درراه ارائه خدمات کاهش پیدا می کند و اطلاعات به صورت ساده تری به شبکه داده می شود. هر چند هنوز مشخص نیست که این فن آوری در آینده چه تاثیری بر شبکه های ارتباطی و اینترنتی خواهد گذاشت و آیا شبکه از عهده مدیریت این حجم عظیم اطلاعات که از هر شی یا موجود ارسال می شود بر خواهد آمد یا خیر .

سرفصل مطالب

فصل 1 : اینترنت اشیا

فصل 2 : مدل درآمدی در اینترنت اشیا

فصل 3 : حکمرانی نرم افزارها در فناوریهای آینده

فصل 4 : امنیت اطلاعات در اینترنت اشیا

فصل 5 : آینده در دستان اینترنت اشیا

iot-booklet
اقتصاد

اقتصاد

اساساً ما اعتقاد داریم که دنیای لوازم هوشمند و دستگاه‌های متصل به شبکه توسط غول‌های صنعتی مورد حمله قرار می‌گیرند. در عوض توسط کاربرانی که در سطح وسیعی مشغول استفاده از آنها هستند ضمانت می‌شوند. با برداشتن موانع از سر راه محصولات جدید سطح تولید بالا رفته و هزینه‌ها مدیریت  می‌شود.

نرم افزار

نرم افزار

از چند سال پیش که پردازش حجم زیاد طلاعات به شکل قابل توجهی آسان‌تر و ارزان‌تر شده‌است، هرچه که به نرم افزار مربوط می‌شود بهینه‌سازی و ابزاری شده‌است. اقتصاد، تبلیغات، علوم آکادمیک، لُجستیک و هر نظام دیگر مورد بحث و بررسی قرار گرفته، اندازه گیری و مدل سازی شده تا راهی به سوی بهره‌وری بهتر باز کند.

امنیت در سخت افزار هوشمند

امنیت

مشکل اصلی سخت افزار هوشمند این است که حوزه حملات احتمالی به آن گسترده ومتفاوت است. برخلاف یک تعرض فیزیکی حملات اینترنتی برنامه ریزی شده اند و با کشف خطائی در شبکه می توان هزاران در را باز کرد اما در دنیای واقعی دزدان برای ورود به هر مکان باید در همان لحظه چاره ای بیندیشند.

برای مشاهده سایر مقاله ها لینک زیر را مشاهده نمائید

سایر مقالات

بهین مبتکران ایده را در تلگرام دنبال کنید